9

Yeni bir ürün olmasına karşın büyük bir hızla yayılmakta olan LED ışıklı tabela artık her sektörde kullanılmaktadır. İlk zamanlarda küçük işletmelerde başlayan kullanım durumu zamanlar KOBİ ve de daha sonrada büyük işletmelerin de kullanımında yer almıştır. LED ekranlar önce benzin istasyonları, küçük sanayi işletmeleri tarafından kullanırken günümüzde büyük işletmelerin büyük tabelalarının yanında yardımcı tabela olarak yer almaktadır. LED ekranların kullanılmasının nedeni LED tabela, işletmelerin satışlarını ciddi bir şekilde arttırmasına yardımcı olmasıdır.
Satış Oranlarınız Yükselsin

Firmamız satış sonrası LED ışıklı tabela kullanan işletmelerdeki satış artış oranlarını incelemeye devam ediyoruz. İnceleme sonucunda çarpıcı sonuçlar yer almaktadır. Normal koşullarda işletmelerin satış artırma çabaları bir maliyet istemektedir. Broşür ve el ilanı gibi materyallere yer verilerek satış  geliştirmek isteyen firmaların bu faaliyetleri incelendi. Firmaların birim maliyet tutarı ve belli bir zamanı kapsıyor olması ve devamlılığında ortaya çıkan maliyet hesaplandığında oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıktı. Yardımcı ilanlar yerine bir bedel ödenerek yaptırılan LED tabela ne kadar düşük bir reklam yatırımıyla işletmenin maksimum gelir sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Reklamınız İlgi Çeksin

LED ışıklı tabela dinamik reklam faaliyeti sayesinde her zaman insanların ilgisini çekmektedir. Kalabalık ortamlarda normal reklam tabelaları hiçbir zaman işe yaramamaktadır. Oysa LED tabelalar da yarattıkları hareketlilik sayesinde kalabalık alanlarda insanların ilgisini kolaylıkla çekebilmektedir