arac-giydirme

Yenilikçi Araç Kaplama Firması

Reklamcılık faaliyetlerimiz ile aracınızı ister orijinal isterseniz farklı renk ve desenlerde kaplayarak boyanızı uzun yıllar tüm dış etkenlerden korumanıza yardımcı oluyoruz. Reklam kaplama için kullanılacak olan malzemelerin istenildiği zaman kolayca sökülebilmesi gerekmektedir. Bunun yanında söküldüğü zaman boyada iz bırakmayan dünyaca ünlü markalara yer verilmelidir. Araç kaplama konularında faaliyet gösteren şirketimiz farklı modeller ve yaptığı titiz işçilikle dikkatleri üzerine çekebilmektedir. Şirketimiz araç giydirme işinde araçlarınızın tamamının güvenilir bir şekilde giydirilmesi, altın kromla kaplanması ya da ile kamyon-otobüs yan şeritlerinin kaplanması uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Estetik Araç Giydirme

Araç rengi değiştirme dekoratif boyama ve araç kusurlarını saklama pek çok işi firmamız  başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Şirketimiz araç giydirme işi ile folyo ile kaplanan yüzeylerdeki orijinal boya ve vernik UV ışınlarından tam olarak koruyabilmektedir. Araç kaplama sayesinde solma ve matlaşma probleminden tamamen kurtulabilirsiniz. Bunun yanında asit yağmurları, kuş pisliği, kar ve yakıcı güneş gibi doğa menşeli oldukça zararlı dış etkenlere karşı aracınızı koruyabilirsiniz.
İstediğiniz Şekilde Aracınız Kaplanmaktadır

Araç kaplama profesyonellik gerektiren bir meslektir. Kanunlar gereğince, aracınıza uygulanacak olan kaplama işleminin aracın orijinal boyasının renginden farklılık göstermesi durumunda ruhsata işlenmesi gerekmektedir. Şirketimizin amacı araç giydirme işinde tüm araçlara aynı özeni göstererek istenilen seviyeye getirilmesini sağlamaktır. Şirketimiz işin gerektirdiği özeni marka model fark etmeksizin her zaman gösterebilmektedir.