arac-giydirme

Araç reklamı konusunda pek çok reklam yöntemi bulunmaktadır. Her iletişim kanalında kullanılan reklamları yeri farklıdır. Bunun yanında araç giydirme işlemi ile yapacağınız reklam sizin de takdir edeceğiniz gibi sürekli olarak gezmekte ve farklı farklı yerlerde reklamınızı tanıtmaktadır. Yapılacak reklamlarda en etkili ve en uygun yöntemlerinden bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Şirket araçları olupta araç Reklamı yaptırmayan firma sayısı gün geçtikçe düşmektedir.

Araç Giydirirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Araç reklamı işlemin yapılacağı Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretime gelinmektedir. Araç reklam işinde uzman grafik ekibimiz talep etmiş olduğunuz araç giydirme uygulamasını yapmaktadır. Araç kaplama işleminin bu safhası oldukça önemli bir konudur. Bu bağlamda yapılacak bir hatanın dönüşü bulunmamaktadır. Yanlış yapılacak baskıda montaj esnasında aracın üstünde kendini göstermektedir. İşlem esnasında dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta araç kaplama işlemi yapılacak ticari aracın kapı kolu gibi bölgelerine reklam yazısı ve logonun gelmemesi gerekmektedir. Reklam için gerekli ölçülendirme yapıldıktan sonra dijital baskı makinesine gönderilmektedir.

Kaliteli Reklam Hizmeti

Firmamız açık havada, en basit durumunda en komplekslisine kadar müşterilerine en uygun çözüm ve uygulamaları sunmaya devam etmektedir. Firmamız araç giydirme konusunda tamamı uluslararası kalite belgelerine sahip malzemelere yer vermektedir. Firmamız tecrübeli personel, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kararlılıkta bulunmaktadır. Şirketimiz içerisinde yer alan makine parkuru ve teknik altyapı ile faaliyet vermektedir.