web-sitesi

Kurumsal anlamda online ortam üzerindeki yerinizi almanın vaktinin geldiğini düşünüyorsanız önerilerimize uygun hareket etmeniz reklam yönteminden alacağınız verimi kat ve kat artıracaktır. Her şeyden evvel bu konuda hizmet alacağınız başarılı bir ajansa ihtiyacınız olacak. İhtiyaçlarınıza tam manasıyla yanıt verecek, modern internet teknolojilerini web sitenizde uygulayabilecek bir ajans. Ülkemizde binlerce ajans olmasına karşın bunlar içerisinde sadece bazıları gerçek anlamda hakkını vererek hizmet vermektedir. Diğer ajansların genelde yarım yaptıkları bazı aşamalar olabiliyor.

web-sitesi

Ajans Seçimi:

Web sitesi tasarımının gidişatını doğrudan belirleyecek olan bir husus varsa o da ajans seçimi olacaktır. Hizmet alacağınız ajans ne kadar bilgili, ne kadar tecrübeli olursa o kadar etkili bir internet sitesi tasarlanacaktır.

 

İletişim:

Ajans seçimini yaptınız ve hizmet talebinizi ilettiniz. Hizmet öncesi iletişim çok önemlidir. İnternet sitenizden beklentileriniz ne, nasıl bir web sitesi talep ediyorsunuz, ne tür özellikler istiyorsunuz. Ajans yetkililerine tüm detaylarıyla anlatmanızı öneririz. İletişimi iyi kurduğunuzda oldukça güzel web siteleri ile karşılaşırsınız.

 

Gerek kurumsal kimlik gerekse diğer reklam çalışmalarında ajans seçimi ve iletişimi fazlasıyla önemlidir. Ajansa gerekli olan detayları ve materyalleri ilettiğinizde gerisi ajans çalışanlarının yaratıcılığına kalmıştır. Firmanız için baştan sona bir yaratım süreci başlayacak çeşitli sloganlar, logolar üretilerek içlerinden en uygun olanları seçilecektir. Bu aşamada güzel bir hizmet adına profesyonel ajanslar gerekli.