IBERS-Brushed-Stainless-Steel-Lettering

Tabelalar üzerinden levhalar üzerine yapılacak grafik veya harf şekilleri ile beraber cihaz yardımcı ile istenilen ölçülerde kesim işlemi yapılmaktadır. Kesilme işlemine tutulan bu bölümlerin kenar kısımları bükülerek, elektrostatik boya ile tamamen boyanmaktadır. Boyama işlemi sonrasında alüminyum kutu harf tabela dış etkilere karşı yıllarca dayanabilmektedir. Oyma işlemi kullanılan yerlerin iç kısımları plexglas adı verilen, ışık geçiren özelliğe sahip olan bir malzeme ile kaplanmaktadır. Bu işlemler sonrasında Plexglas üzerine renkli folyolar kullanılmaktadır. Alüminyum tabelalar iki farklı model altında sunulmaktadır. Bir tanesi ön taraftan ışık yayan, plexiglas malzeme ile birlikte kullanılan model olarak yer almaktadır. Diğer model ise sadece alüminyum malzeme kullanılarak yapılmaktadır.

Dikkat Etmeniz Gereken Konular

Bu özel reklam tabelaları folyo yardımıyla kaplanarak yapıldığı gibi, ön bölümlerinde dekupe kabartma plexi harfler kullanılabilmektedir. Dilerseniz iç kısma koyulan aydınlatma sistemi ile alüminyum tabela çok gösterişli hale getirilebilmektedir. Reklam tabelalarının ileride ışık sorunlarına duyarlı bir kapaklı mekanizmaya sahip olması zorunludur. Dışarıda yer verilecek alüminyum levhanın, yani tabelanın elektrostatik boya ile boyanması ürünün ömrünü arttırmaktadır. Bu boya dış mekânda yer alan kötü etkileri ortadan kaldırmaktadır.

Alüminyum Tabelanın Size Sunduğu Avantajlar

Reklam tabelalarının ana malzemesi alüminyum olduğu için bu ürünler uzun bir ömre sahiptir. Elektrostatik boya sayesinde koruma özelliği kazanan alüminyum tabela hava koşullarından daha zor etkilenmektedir. Aydınlatma sistemi kullanılarak çok daha gösterişli hale getirilmektedir. Şirketlerin müşteriler tarafından uzaktan tanınmaları ve müşteriyi kendilerine çekmek için bu ürünler daha fazla tercih edilmektedir.