çatı-pano

Reklam şirketleri için alternatif reklam ürünlerinin başında alüminyum tabela yer almaktadır. Alüminyum içerikli tabelalar işlenmesi kroma göre kolay olmasına rağmen fakat izolasyonu zor bir malzeme olarak bulunmaktadır. Ağırlığının düşük olması nedeni ile devasa büyüklüklerde kutu harf tabela üretimi yapılabilmektedir. Alüminyum özellikli kullanılan harf tabelalar hem file hem de içten direkt LED ile kolayca aydınlatılmaktadır. Fırın boya kullanılarak tabelalar istenilen her renkte kutu harf üretimi içerisinde bulunmaktadır. Alüminyum tabelalar dış ortamlarda oldukça dayanıklıdır.

Reklamınızı En İyi Şekilde Gösterin

Pek çok farklı seçenekleri bulunan bu malzemeler zemin cephe kaplama faaliyetlerinde veya tabela zemin uzatmalarında da kullanılmaya devam edilmektedir. Bu tabelalara dayanıklı olması için özel malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan boya alüminyum tabela çok daha uzun seneler dış etkilere karşı dayanmasını ve güzel gözükmesini sağlamaktadır. Bu türlerde kullanılan ana malzeme alüminyumdur, Tabelada işlenecek boyuta göre farklı kalınlıklar elde edilebilmektedir. Işıklı olarak kullanılacak tabelalar diğerlerine göre daha fazla ayrıntı içermektedir.

Kaliteli Tabela Seçenekleri

Şirketimiz en iyi alüminyum tabela ürününü üretebilmek için her zaman kaliteli ürün, felsefesini korumaktadır. Firmamız en iyi hizmete ulaşmak için kuruluş aşamasından itibaren birçok hedefler koymuştur. Firmamız reklam konusunda müşterilerine her zaman en hızlı hizmet cevabını vermektedir. Süreç içerisinde tüm imalat ve üretim süreçleri ile ilgili unsurlar dikkate alınarak kullanışlı, modern ve estetik ürünler üretmeye devam ediyoruz.