mersin-tabela-1

Bir firmanın reklamlandırma işlemlerinde öncülük sağlayan tabela sistemi oldukça önemlidir. Tabela çeşitleri saymakla bitmez. Metal tabela, iki taraflı baskılı tabela, ışıklı tabela ve ışıksız tabela gibi birden fazla örnekler sunabiliriz. Daha çok kazanç ve başarı sağlamak isteyen her sektörden işletmeler muhakkak tabela seçimi yaparlar ve şirketlerin adlarını ve tanıtımlarını belirtirler.

Alüminyum kutular üzerine monte edilen ışıksız tabela müşterilerin tercihleri arasında olmaktadır. Kabartma teknikleri ışıksız tabelada oldukça belirgindir. Harfler okunaklıdır. Cümle arası boşluklar güzel kullanılır. Işıksız tabelalarda tanıtım kalitesi oldukça yüksektir. İşleme kalitesine ve nokta vuruşlarına önem verilir. Paslanmaz malzemeler kullanılır. Paslanmaz saca monte edilen tabela sistemleridir. Renk ve harf punto seçenekleri siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Farklı dildeki harflerde özellikle arapça yazımları özenli ve titizlilikle olmuştur. Farkli dildeki harfler oldukça okunaklıdır.

Ölçülere dikkat edilir. Kaydırma yapılmaz. Işıksız tabela sistemleri kaliteli boyadan yapılmaktadır. Yön farklılığı sizlerin isteği doğrultusunda inşa edilmektedir. Aradaki boşluklar tabelalarda uyumlu yapılmaktadır.  Paslanmaz kutu harflelri ve altlarda bulunan yönlendirme işaretleri olursa dahi kaydırma yapmadan tabela üretimini sağlıyoruz.

Tabela seçimlerinde en önemli olan faktör muhakkak paslanmaz oluşudur. Müşterilerimizin bu konuya dikkat etmeleri gerekiyor. En güzel tasarım dizaynı ve logolar büyük hassasiyetle sac üzerine ışıksız tabela ile monte edilmektedir. Yön belirten tabelalarda aşağı yada yukarı yönde kaydırma yapmıyoruz. Isıksız tabelalarda ok isaretlerini özenle belirtiyor ve memnuniyeti saglıyoruz. Sonsuz hizmet kalitemizden sizlerde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.