3whza47x6ieu

Bu yazımızda sizlere LED ışıklı tabela sistemlerinin neden bu kadar fazla edildiğini açıklayacağız. Üretimi yeni olmalarına karşın LED ekranlar büyük bir hızla yayılmakta ve sektörde adından söz ettirmektedir. İlk olarak küçük işletmelerde başlayan LED günümüzde pek çok büyük işletme tarafından kullanılmaktadır. LED ekranların kullanılmasının nedeni yazı tabelaların kullanıldıkları işletmelerin satışlarını ciddi şekilde arttırmasına neden olmasıdır.

Satışlarınızı Arttırın 

Bu bölümde LED ekranları satış temelleri incelemelerimizi gerçekleştiriyoruz. İnceleme sonucunda pek çok farklı sonuç ortaya çıkmaktadır. Normal koşullarda işletmelerin satış artırma çabaları bir maliyet getirmektedir. Broşür, insert ve el ilanı gibi farklı reklam araçları kullanarak satış geliştirmek isteyen firmaların bu faaliyetlerinin birim maliyet tutarı ve belli bir kapsanarak yapıldı. Yapılan maliyet hesaplandığında bunun yerine bir kere sabit bir bedel ödenerek yaptırılan bir LED tabelaya göre daha fazla maliyet çıkardığı sonucuna varıldı. LED ekranlarda yazının ne kadar düşük bir reklam yatırımıyla işletmenin ne derece büyük bir getiri sağladığı açıkça ispatlanmıştır. Bu durum gözle görünür ölçeklenebilir artış işletme sahipleri tarafından da görülmekte ve LED tabela kullanmaya başlamıştır.

Reklamlarınızı Herkes İzlesin

LED ışıklı tabela sistemlerinin en büyük nedenleri arasında kalabalık alanlarında ilgi çekmeleridir. Durağan yerlerde normal reklam tabelaları iş gösterse de özellikle kalabalık ortamlarda oldukça başarısız olmaktadır. LED ekranlar hem durağan hem de kalabalık ortamlar insanların ilgisini kolaylıkla cezbedebilmektedir.