Paslanmaz-Kutu-Harf-Tabela

İşyeri hakkında bilgi vermek ve reklam yapmak adına kullanılan kutu harf tabela farklı logo ve tasarımları ile insanların kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Kutu harfler tabela çeşitleri arasında en çok kullanılan paslanmaz kutu harf tabelalardır. Bu tabelaların pek çok özelliği ve avantajı bulunmaktadır. Kalitesi ve malzeme seçimi ile oldukça kullanışlı olan bu tabelalar lazer kesim makinesi ile yapılmaktadır. Uzun ömürlü ve ışık özelliğine sahip olan bu tabela çeşitleri istenilen yazı karakteri ve boyuta göre özel olarak hazırlanmaktadır.

Paslanmaz krom malzemeler kullanılarak özel olarak tasarlanan bu tabelalar içerisine kurulan led ışık sayesinde harflerin aydınlatılması sağlanır. Paslanmaz malzemenin ince kesilip tabanının pleksi malzeme döşemesi ile paslanmaz kutu harf tabelaların tasarımı gerçekleştirilir. Tasarladığınız logo sayesinde hem ışıklı hem de dikkat çekici bir tabelaya sahip olmanız mümkündür. Günümüzde en çok tercih edilen bu tabela çeşidi uzun ömürlüdür. Bu tabela türü tamamen el işçiliği ile tasarlanmaktadır.

Alışveriş merkezlerinde bulunan dükkanlar için özel olarak tasarlanan kutu harf tabelalar rahat bir kullanım sağlamaktadır. Genel olarak büyük boylarda yapılan çalışmalarla insanların dikkatini çekmeyi başaran en iyi tabela türüdür. Dış mekanlarda da kullanılan bu tabela türü kullanılan malzeme açısından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Harflerin istenilen karaktere göre özel olarak tasarlanması ve istenilen renge boyanması sağlanır. Genel olarak canlı renkler kullanılarak oluşturulan bu tabelalar kalabalık ortamlara asıldığında dahi anında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.