2 (2)

Bilgisayar sistemleri aracılığıyla hazırlanarak kağıda baskı yapma tekniğine dijital baskı adı verilmektedir. Diğer baskı türlerine göre çok daha fazla imkan ve olanak barındıran baskı tekniğini tercih etmeniz için pek çok neden bulunuyor. İşletmelere ucuz baskı imkanı tanıyan bir uygulamadır. Tasarım yapıp çıktı almak oldukça kolay bir işlemdir. Hızlı ve rahatça tasarım oluşturma olanağı tanır. Görüldüğü üzere baskı türünü tercih etmeniz için pek çok neden bulunuyor. Kolay, hızlı, işlevsel bir baskı türü arıyorsanız uygun özelliklere sahip durumdadır.

 

Son yıllarda baskı türleri arasında öne çıkan ofset baskı en çok tercih edilen baskı türlerinden bir tanesidir. Bilgisayardaki görüntüyü aracı cihazlara gerek bırakmadan doğrudan kalıba aktarabilir yapısıyla oldukça işlevsel olduğu görülmektedir. Hazırlanmış olan görüntü öncelikle metal bir kalıba gönderilir. Kalıp cihaza bağlanarak baskı işlemi gerçekleştirilir. Tasarımın rahatça baskıya gönderilebilmesine ve dilenilen sayı kadar basılmasına imkan tanır. Kitap, gazete, dergi, broşür, fatura, kartvizit ve ambalaj gibi geniş bir kullanım alanına sahip olduğu görülüyor.

 

Yeni bir firma kurdunuz ve tabelanız henüz hazır değil. Bir firma için tabela kartvizit görevi görür. Firmanızın yakınlarından geçen bireyler hangi sektörde hizmet verdiğinizi iletişim bilgilerinizi tabeladan okur ve ihtiyaç olması halinde sizinle iletişime geçer. Tabelasız bir firmanın olmayacağı düşünüldüğünde hemen her firmanın ihtiyaç duyacağı bir unsurdur. Tabela yapan firmalar bu konuda ihtiyaçları karşılamakta.

 

2 (2)