influencer_2

Firmamızda tanıtmak istediğiniz ürün ya da hizmetleri sınırsızca programlama yaparak farkındalık oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz ölçülerde ışıklı tabela hazırlamaya devam ediyoruz. Bunun yanında animasyon ve yazı fontu geçişlerini beraber vereceğimiz program sayesinde kendiniz değişiklik yapabilirsiniz. LED ekranlar kullanıma hazır olarak size ulaşmaktadır. Ekranı çalışmak için sadece fişe takmanız yeterli olacaktır. Büyük ebatlarda bulunan tabelalar özel kasalar yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır. İnsanların dikkatlerini çekmek için tasarlanmış yazı şeklinde hareket eden görsel sistemlere LED ekran adı verilmektedir.

Uygun ve Cazip Işıklı Tabela Fiyatları

Şirketimiz, reklam sektörüne yönelik ışıklı tabela ve animasyon kartları konularına odaklanmıştır. Firmamız bu alanda uzman ve deneyimli şirket olarak yoluna devam etmektedir. Piyasa yelpazemizde modül LED ekranları ve animasyon kartlarını kendi bünyemizde üretmekte satışa sunuyoruz. Düşük fiyat, hızlı teslimat ve satış sonrası teknik servisimizle özel ihtiyaçlarınıza her zaman özel çözümler sunabiliyoruz. LED ekran tabela animasyonlarında, müşterilerin isteklerine göre animasyon tasarımını yapabiliyoruz. Bunun yanında uygulamaya göre gerekli elektronik kartların üretimini yapabiliyoruz.
İstediğiniz Reklamı Kullanabilirsiniz

LED ışıklı tabela sisteminin birer parçası olan akım sabitleyicileri, voltaj adaptörleri, montaj kablosu, direnç gibi ürünlerinde satışını yapıyoruz. İstediğiniz uzunluk ve boyda animasyon, video, kayan yazı gibi yüzlerce efekt özellikli tabela üretimi gerçekleştiriyoruz. Ekranda yer alan yazıyı animasyonu resimleri istediğiniz zaman bilgisayardan değiştirme imkânınız yer almaktadır.