timthumb

İstanbul Moda Akademisi’nin yeni eğitim programı “Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya” ile sektördeki yerinizi alın! 

Bugüne kadar benzeri verilmemiş olan bir eğitim programı 16 Şubat’ta İMA’da başlıyor. Alanında tecrübeli isimlerden ve önde gelen dijital markaların temsilcilerinden oluşan eğitmen kadrosuyla Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya eğitim programı, gelişmekte olan önemli bir alanda her açıdan yetkin sektör profesyonelleri yetiştirmeyi hedefliyor.

İMA, 2015 Bahar döneminde ilk kez açtığı “Modada Blog Yazarlığı ve Sosyal Medya” programı ile katılımcılarablog yaratmanın ve içerik oluşturmanın yanı sıra, blog yazarlığını gelir getiren bir iş olarak yönetmenin inceliklerini de öğretiyor. Doğru hedef kitleyi ve hedef kitleye uygun içeriği belirleyebilecek, bloğu ve içeriği destekleyecek diğer sosyal medya mecralarının kullanımına ilişkin güçlü bir altyapı sağlıyor.

Türkiye’de, günümüz moda dünyasına yön veren ve değerlendiren en önemli sanat yönetmeni ve yazarlarındanBarış Çakmakçı’nın program lideri olarak tüm deneyimlerini paylaşacağı bu yeni eğitim programıyla farklı mecralara yönelik yazım becerinizi geliştirerek etkili bir iletişimci olurken; kazandığınız bilgilerle blog yaratmanın yanı sıra moda sektöründeki markaların pazarlama faaliyetleri doğrultusunda blog ve sosyal medya yönetimlerini üstlenebilirsiniz.

Ayrıca program sonunda birebir danışmanlık verilerek hedefleriniz ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmeler alabileceksiniz.timthumbhttp://www.dijitalajanslar.com/modada-blog-yazarligi-ve-sosyal-medya-egitimi/