RS-171114-online-reklam-dunyasi-800x500

LED teknolojisinde mavi ışığın kullanılabilmesi ile RGB aydınlatma mümkün olmuş ve birçok sektörde uygulama alanına erişmiştir. Daha çok sinyalizasyon, aydınlatma ve mimari aydınlatma alanlarında diğer ışık kaynaklarının yerini hızla almıştır. LED teknolojisinin enerji sarfiyatlarındaki düşüklüğünün en önemli sebeplerinden bir tanesi kayıplarının az durumda yer almasıdır. Bununla beraber ömürleri oldukça uzun olan bu diyotlar diğer ampuller gibi flaman taşımamaktadır. Bundan dolayı hemen her koşulda sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Günümüzde aydınlatma değerleri beyaz renk için 140 Lümen/Watt değer bulunmaktadır. Bu oranda floresan lambaları geçmiştir. Diğer prototiplerde 180 lümen/watt oranına kadar yükselmiştir. Sizde en kaliteli ışıklı tabela sistemlerine buradan erişebilirsiniz.

Yeni Nesil Işıklandırma Sistemi

Boğaziçi Köprüsü üzerinde 2008 yılında yapılan ışıklandırmada da LED teknolojisine yer verilmiştir. LED ışıklı tabela üzerlerine, yaydıkları ışığın frekansı ile beraber aynı veya daha yüksek bir frekansta ışık düşürüldüğü zaman foto diyot özelliği yer almaktadır. Bu durumunda yararlanılarak elektronik cihazlarda tuş olarak da yer verilmektedir.  Bunun yanında LED teknolojisi makinalarda da kullanılmaktadır.

LED Tabela Kasası

LED ışıklı tabelalar kasalarımız kendi imalatımız olarak sizlere sunulmaktadır. Satışta yer alan kasalar P10, P8, P7.5, P5, P4 LED modülleri için özel olarak tasarlanmıştır. Tabelalarımız alüminyum profilden üretilmiştir. LED tabela sistemleri içerisinde tek taraflı ve çift taraflı olanak sağlayan profesyonel çözümler ulaştırıldı. Bununla beraber LED tabela kayan yazı kasası yanı sıra plastik köşe ve diğer aksesuarları da üretmeye devam ediyoruz. Ülkemizin her yerine ürün gönderimi gerçekleştiriyoruz.