Canal-lettrage-sur-mesure-lumineux-LED-lettres-signes-3D-logo-affichage-avant-éclairage-signalisation

LED ışıklı tabela aynı zamanda geri dönüşümlü ürünlerdir. Tabelalar bulunduğu alanda işlevini yitirmesi durumunda başka bir yerde farklı bir şekilde konumlandırmaktadır. Yeni üretilmelerine karşın büyük bir hızla yayılmakta olan LED tabela sistemleri artık her sektörde kullanılmaktadır. İlk olarak küçük işletmelerde başlayan LED ekranlar giderek Kobiler ve daha sonrada büyük işletmelerin de kullandığı tabela türleri içerisinde yer almaktadır.

Müşteri Potansiyelini Arttırın

Tabelalar aynı zamanda çığırtkan şamatacı ve gösterişli özellikleri sayesinde de insanların ilgisini çekebilmektedir. Özellikle kampanya ve promosyonlarda insanların çok daha fazla merak etmesine neden olmaktadır. Buna en belirgin olarak benzin istasyonlarında görüyoruz. Mesafeleri pek fazla olmayan 3–4 benzin istasyonundan bir tanesi büyük ve dikkat çekici bir LED ışıklı tabela yapıldı. Yanında bulunan istasyondan daha pahalı sattığı halde bu istasyon daha çok müşteri çekmiştir. Bu durumun nedeni yine insanların tüketici alışkanlıklarında yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse marketlerin kullandığı fiyat etiketlerinde 2,99 gibi fiyatlar koymaları ve tüketicinin bu ürünleri tercih etmelerini sağlamaktadır.

En Doğru Şekilde Ürününüzü Sunabilirsiniz

Firmamız LED ışıklı tabela ithalatını ve imalatını yapmaktadır. Şirketimiz ürünlerin firmalara sağladığı faydaları inceleyerek kullanıcılara her zaman en doğru ürünü sunmaktadır. LED ekranda uzmanlaşmak firmamızın en önemli ilkeleri arasındadır. LED alanında firmamız bu işi kendisine faaliyet konusu olarak belirlemiş uzmanlaşmaya yönelmiştir.