3whza47x6ieu

Temel düzeyde özetlemek gerekirse ışıklı tabela bilgisayar programı yardımıyla kullanıcıların kolaylıkla şirketleri ile ilgili reklam, duyuru yapmalarını sağlayan bir sistemdir. LED ekran elektrikli bir pano sistemi üzerine kuruludur. Otel, restaurant ve dükkânlar olmak üzere birçok alanda bu sistem kullanılmaktadır. Reklam dışında personelin kullanması için minik halde üretimi de yer almaktadır. LED ekranın afiş ve posterlerden daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlamaktadır.

Işıklı Tabelada Neler Yapabilirsiniz

LED ekranlar işletmenize ait her türlü reklam ve bilgilendirmeyi yapabilmenizi sağlamaktadır. Bunun yanında yüzlerce yazı fontunu, jpg dosyası ve hareketli gif programlarını zengin animasyon seçenekleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Bunun yanında ışıklı tabela sisteminde grafik ekran size sınırsız reklam olanağı sunabilmektedir. Standart reklam tabelalarında sınırlı görsel ve yazılar bulunmaktadır. LED ekranlar sayesinde sınırsız yazı ve görsel yayınlayabilme olanağını elde edebilirsiniz. Şirketimize ait bilgileri, ürünlerinizi ve promosyonlarınızı devamlı güncelleyerek müşterilerinize güncel bilgi ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında tüm bunları zengin animasyon seçenekleriyle birlikte firmanızın dikkatini çekebilirsiniz.
Farklı Renk Seçenekleri

Piyasa içerisinde sıklıkla kullanılan P10 LED ışıklı tabela ürününe sizde firmamız aracılığı ile kolaylıkla erişebilirsiniz. P10 terimi LED ekranlarda renk aralığını açıklamaktadır, LED ekranlarda pek çok renk alternatifi bulunmaktadır. LED ekranlarınızda bulunan rengini LED tabela programı vasıtasıyla değiştirmeniz mümkün değildir. LED ekran sipariş anında renk seçimini yapmalısınız.