kurumsal-kimlik-3

Açık hava reklamcılığı denildiği zaman ilk akla ilk olarak gelen otoban yol kenarlarında bulunan devasa yol panoları ve şehir merkezinde bulunan gösterişli billboard ürünleri gelmektedir. Yüksek bütçeli reklam mecralarının yanı sıra daha düşük bütçeler kullanarak işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtabilirsiniz. Uygun fiyata yaratıcı alüminyum tabela panoları yaptırabilirsiniz. Şirketinizin profilini en iyi yansıtacak tabela alternatifleri burada yer almaktadır.

Sektörde İlerlemeye Devam Ediyoruz

İnşaat sektörünün geçtiğimiz yıllarda hızla gelişmesi ile beraber, şantiyelerde çalışan mevcut kule vinçlerin üst kısmına tabela ve reklam panoları koyulmaktadır. İnşaat içerisinde kullanılacak olan vinçlerin uzak mesafelerden görünebilmesi adına mevcut proje logosu veya kendi şirket logolar buralarda kullanılmak istenmektedir. Apartman çatılarında konumlandırılan büyük boyutlu çatı reklamları ölçü keşif işleminden tutunda imalat ve montajına kadar çok ince hesap yapılması gerekmektedir. Dış ortamda karşılaşılabilecek iklim sorunları ve doğal etkenler göz önünde bulundurularak alüminyum tabela üretimi yapılması gerekmektedir. Tabela üretiminde yetersiz malzeme ve ekipmanlar ile hoş olmayan sonuçlarla karşılaşmanıza neden olabilmektedir.

Profesyonel Tabela Hizmeti

Firmamız portföyüne siz değerli dostlarımızda katmaktan mutluluk duyacaktır. Açık havada reklam ihtiyaçlarınız için bize bu adresten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizler için sahip sıra dışı özel imalat tabela tasarımları ile kendisini göstermek isteyen müşteri portföyüne özel alüminyum tabela imalatı yapabiliyoruz. Şirketimiz tecrübe ve deneyim bakımından köklü bir firma olarak faaliyet vermektedir.