Reliable-Banner-Creative-Peg-LasVegas-Printing-Branding-Marketing-WEbsites-Banners-Signs

Işıksız tabela çoğunlukla şirketlerin tercih ettiği tabelalardır. Şirketler genellikle reklam ve tanıtım için ışıksız tabela kullanmayı tercih ederler. Işıklı tabeladan farklı olarak, sadece aydınlatma düzeneği yoktur. Işıklı tabelaların yanı sıra, bu tabelalar geceleri fark edilmez. Ancak, gün ışığında kolayca fark edildiğinden oldukça fazla tercih edilmektedir.

Ancak tabela seçimlerinde de oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Mesela, ışıksız tabelalarda, tabelanın ömrünün uzun olması için iç demir iskeletinin mutlaka boyanması gerekmektedir. Aksi halde demir su ile temas ederse paslanmaya sebep olabilir. Bunun dışında, bakımına her zaman özen gösterilmeli ve yazılar silinmeden yenilenmelidir. Işıksız tabelalarda kurulum ve montaj da oldukça önemlidir. Montajın sağlam bir şekilde yapılması her türlü risk ve kazaya karşı önlem olmaktadır.

Sizde ışıksız tabela yaptırmak istiyorsanız kesinlikle avantajlısınız demektir. Çünkü bu tabela çeşitleriışıklı tabelalara göre maliyeti düşük olduğundan en çok tercih edilen tabelalar arasında yer almaktadır. Eğer sizde iş yerinize tabela yaptırmak istiyorsanız reklam firmaları ile anlaşarak istediğiniz logoyu yaptırabilir, aydınlatma olmadan tabelanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz vitrin camlarına resim baskılı vinil kaplama, dilerseniz çift taraflı germe vinil tabela, dilerseniz de siyah pleksi harfler ve ayna kompozit çerçeve gibi daha birçok tabela çeşidini seçerek iş yerinizi daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Öyle ki; iş yerinin müşteriler tarafından fark edilebilmesi için en etkili şeylerden biri de tabeladır. Sizde tabelanızı yaptırarak herkesin dikkatini çektiği bir iş yeri sahibi olabilirsiniz.