smart_sign_4

Eğer bir işletmeniz var ise reklama da ihtiyacınız var demektir. İşletmenizin rayına oturabilmesi, işlerinizin yolunda gitmesi, tanınmanız, müşteri kazanmanız ve büyümeniz buna bağlıdır. Bu anlamda imdadınıza yetişen reklam tabelanızdır. Işıksız reklam tabelalarını buna örnek göstermek mümkün.

Işıksız reklam tabelaları büyük ya da küçük tüm işletmelerin sıkça tercih ettikleri reklam ve tanıtım biçimidir. Bu standart görseller işletme sahiplerinin isteğine göre şekillenip tasarlanıyorlar. Yani siz iş yerinizde kullandığınız bu görsellerin büyüklüğüne, yazı tipine, şekline müdahale edebiliyor nasıl arzu ediyorsanız o şekilde siparişinizi verip hazırlatabiliyorsunuz. Aydınlatma düzeneği bulunmayan ışıksız reklam tabelaları günışığında kolaylıkla seçilebilir. Hatta işletmenizin önünde bir aydınlatma aparatı var ise şanslısınız demektir. Düşük maliyetle ışıklı tabela kadar çekici olan bir reklam tabelasına sahip olursunuz. Diğer benzer reklam tabelalarına göre maliyet olarak sizi zorlamayacak bir seçenek olabilir. İskeleti alüminyum veya demir profillerden oluşur ve ışıksız tabela bu iskelet üzerine monte edilir. Tabelanız isteğiniz doğrultusunda alüminyum, galvanizli sac, polikarbon ya da pleksi olabilir.

Işıksız Tabelanızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız;

* Yazı veya şekillerin tümüyle silinmesini beklemeden bakımını yapmanız ve yenilemeniz gerekir.

* Montaj ve kurulum aşamasında sağlamlığa dikkat etmeniz son derece önem arz ediyor.

* Tabelanızın iskeleti demir ve ya alüminyumdan oluştuğu için muhakkak boyanmalıdır. Aksi durumda nemin ve suyun etkisiyle paslanma oluşabilir. Bu durum da size fazladan maliyet getirebilir.