Brochure

İnternetin yoğunluğu ile geçen zamanımızın en iyi ilacı tanıtım ve reklamlardır şirketlerimizin grafik yüzleri ve bunu benzer tavırları size iyi geleceği gibi iyi ve net ara yüzlerle her şeye ulaşmanın kolaylığını da göz ardı etmeyecek kadar büyüktür. Firmalar da bu büyüklükten kendilerine düşen payı almak için dijital katalog tasarım yaparak ve internet üstünden online satışlarla kar sağlamaktadır.

Söz konusu internet olunca e-broşür hazırlama ve grafik tasarım çeşitliliği ile beraber maliyeti de oldukça düşüş göstermekle beraber daha fazla kitlelere ulaşmaktadır. Broşür hazırlama ve grafik tasarım da dijital bilgisayar ortamında yapıldığını düşünürsek çeşitlilik konusunda daha büyük bir ufka sahip olacakları şüphesizdir. Her dalda ince ince fikirler sunarak hizmet veren ve aynı zamanda grafiğin marifetlerini gösteren kişilerin hakkını yememek gerekir her ne kadar uzun bir süreç içinde çalışsalar da ellerinde çıkan kaliteli tasarımlar ve bunları bize aktaran kataloglar ve broşürler kesinlikle göz ardı edilmemektedir. Her ne kadar elle tutulan tasarımlar iste sekte bize kolayca ulaşabilen internet üzerindeki katalog ve broşürlerde bizi en az normal kataloglar kadar mutlu etmektedir.

Grafik tasarım ara yüz olarak aktardığı e kataloglar kişilerin isteklerine zamanında cevap vermekte olup aynı zamanda kişilere yayılması için küçük link adı verilen verilerle herkese rahatça duyurulabilecek kadar kolaydır. Her anlamıyla grafik ve tasarımlar hayatımızda fazlaca yer almaktadırlar.