1

1.”Önce ve Sonra” Stili Slayt Gösterileri

İnstagram da günümüzde bir gönderi içinde 10 fotoğraf ve video paylaşmanız mümkün oldu. Ayrıca slayt gösterilerinden yararlanarak yeni saç kesimlerini, günbatımlarını, dekorasyonları aynı düzenleme araçlarını kullanarak paylaşıp, yaratıcı gönderilerle takipçilerinize erişebilirsiniz.

2.Birden çok hesapta videolar oluşturabilirsiniz

İnstagram Stories profil bağlantısını kullanarak takipçi listenizdeki kullanıcıları etiketlemenize olanak sağlamaya başladı. Birbirlerinin takipçilerini artırmak isteyen kullanıcılar on parçadan oluşan kısa film meydana getirerek bölümleri iki hesaba aktarabiliyorlar. Ayrıca instagram hikayelerinizi arkadaşınızla birbirinize bağlayabilirsiniz.

3.Görsel Zincirleme

Görsel zincirleme sayesinde instagram hesabınızı belli bir temaya oturtabilirsiniz. Hesabınızdaki fotoğraflar görünüm açısından birbiriyle uyum içerisinde olabilir.

4.Boomerang Kullanın

Uygun düzenlenmiş bir Boomerang videosu takipçilerinizi artırmanız açısından işe yarayabilir. Örneğin, suya atlama videoları, trafik, ve abartılı yüz tiplemeler içeren selfieler olabilir.

5.Yaratıcı Bir Tema Belirleyin

Takipçilerinizi artırmak istiyorsanız instagramınızda ilgi çekici tema oluşturmanız yararlı olacaktır. Temaya sahip hesapların takipçi kazanma şansları oldukça yüksektir. Çünkü o hesaplarda belli bir konu üzerinde paylaşımlar yapılır ve ilgi çeken kişiler takibe alır. Bu durum da bir instagram markası oluşturmayı kolaylaştırır.

6.Açıklamalarınızı Süsleyin

İnstagramdaki slayt gösterileri, yemek tarifi, ev yenileme, makyaj rutinleri veya modayla ilgili bilgileri birden çok fotoğrafta rahatça anlatmanıza yardımcı olur. İsterseniz, resmin üzerine etkileyici bir yazı yazabilir, ürünün son halini göstermek için kolajlar yapabilirsiniz.

http://www.digitalhaberler.com/instagram-fotograflarinizi-one-cikarmak-ister-misiniz.html