GTP-Badge

Pek çok firma Google My Business (GMB) hizmetini kullanıyor, fakat büyük çoğunluğu henüz telefonla destek alabileceğinden haberdar değil. Google My Business hizmetinde problem yaşıyorsanız, artık telefonla Google’dan destek almayı tercih edebilirsiniz.

Özellikle son aylarda kullanıcıların sıklıkla Google My Business hizmetinin kontrolünü kaybettiğine dair bilgiler alıyoruz . Bir firma çalışanı hesap ayarlamalarını yaptıktan sonra firmadan ayrıldığında, firma yetkililerinin erişimi olmadan sayfa ortada kalabiliyor. Bu senaryo çoğunlukla karşımıza çıkıyor. Sorunla karşılaşan firma yetkililerine “Telefonla destek almayı denediniz mi?” diye sorduğumuzda, öyle bir şeyden haberleri olmadığını söylüyorlar.

Normal şartlarda -telefon desteği haricinde- My Business hesabınızı geri almaya çalıştığınızda haftalarca beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Kaybettiğiniz vakit içerisinde Google My Business hizmetinin bağlı olduğu fonksiyonlardan mahrum kalmak küçükten büyüğe birçok firma için ciddi kayıp yaratabiliyor. İster firma yetkilisi olun, ister SEO uzmanı, bu kadar çok vakit kaybetmek istemiyorsanız, telefonla destek almanın yollarını arama zamanı gelmiş demektir.

Beklemeye Son Verin ve Telefonla Destek Alın
Google geçtiğimiz aylarda canlı destek sistemini güncelleyerek son halini şu şekilde bulabilirsiniz; Google My Business İş bilgilerinizi düzenleme

Önemli Not: Google My Business canlı destek hattı Pazartesi ve Cuma günleri 10:00 ila 18:00 arasında hizmet vermektedir, bu günler ve saatler dışında ulaşılamaz.

http://www.digitalhaberler.com/google-my-business-hizmeti.html