hayalinizdeki-reklam

P10 ışıklı tabela yapımı eskisi gibi uzun zaman almadan kolaylıkla yapılmaktadır. Bunun yanında tabela malzemelerinin kolay ve ucuz fiyatlarıyla elde edilmesi ile kısa zamanda yeni bir reklamcılık sektörü faaliyete geçmiştir. LED tabela işine genel olarak tabelacılar pek çok firma yer almaktadır. Firmamız müşterileri konusunda oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Günümüzde bu ürünün müşterisi olmayan çok az işletme bulunmaktadır. Üretilmesi oldukça kolay olan LED tabelalar dört temel parçadan yer almaktadır. Firmamız LED malzemelerinin hem imalatçısı hem de ithalatçısı konumundadır. Ülkemizde firmamız ana toptancılara ve geniş bir bayi ağına sahip olarak hizmet vermektedir.

İstediğiniz Reklamı Tabelada Gösterin

Ağrılığın az olması sayesinde LED tercih eden üreticiler müşterilerine tamamen su geçirmez ürünleri sunabilmektedir. Bunun yanında aslına en uygun olan hazır olarak bulunabilen CNC lazer kesim LED tabela kasaları da satabilmektedir. Her iki türde de kendine göre avantajları yer almaktadır. LED  ışıklı tabela kayan yazının daha kolay hazırlanması için modül halinde satışa sunulmaktadır. Satılan paneller kontrol kartları yardımıyla program yüklemeye izin veren modül programlardır. Grafik ekran tabelaları işletmenize ait olan her türlü reklam ve bilgilendirmeyi yapabilmektedir.

LED Tabelanın Avantajları

Bunun yanında LED ışıklı tabela sizlere farklı alanlarda reklam yapabilme fırsatı sunabilmektedir. Standart olarak bulunan tabelalara göre sınırlı görsel ve yazılar yerine sınırsız yazı ve görsel gösterim yapabilme olanağını elde edebilirsiniz. Şirketimiz ait bilgileri, ürünlerinizi ve kampanyalarınızı devamlı suretle güncelleyerek müşterilerinize daha hızlı bilgi alabilirsiniz.