20120619_1217_31

Alüminyum malzemesinden yapılan tabela ürünleri tanıtım amaçlı sıklıkla kullanılan reklam amaçlı tabela ürünleri arasındadır. Bu ürünlerin ana malzemesi alüminyumdur. İstemiş olduğunuz ölçüde her boyutta ışıklı ışıksız olarak imalatı yapılan en çok ilgi çeken üründür. Tabelalar sadece alüminyum tabela amaçlı değil aynı zamanda zemin ve cephe kaplamasında veya zemin uzatmasında kullanılmaya devam etmektedir.

Projeyi Önceden Gösterebiliyoruz

Tabelalar istediğiniz boyutlarda kesimi yapılabilen ürünlerdendir. Kesime gönderilecek parçalar dikkatle kesilip elektrostatik boyayla boyanmakta ve bu boya ürünün dış etkiye yıllarca dayanıklı olmasını sağlamasına yardımcı olmaktadır. Dekupe bölgeleri ise pleksiglas denilen ışık geçirici malzeme ile kapatılmaktadır. Bu bölgenin rengini isteğe göre renkli folyo yapıştırıp değiştirebilirsiniz. Bunun yanında folyo uygulaması dışında ön yüzüne dekupe kabartma harflerin kullanmasıyla da gerçekleştirilmektedir. Ortamı incelerken reklam uygulanacak alanın fotoğraflarını çekip 3 boyutlu olarak reklam projenizin tasarımlarını yapabiliyoruz.

İşçilik Garantisi Veriyoruz

Tabela konusunda her zaman uygun ve düşük fiyata profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Sayfamızda tabela tür ve çeşitlerini inceleyebilir, alüminyum tabela hakkında bilgi ve fiyat koşulları öğrenebilirsiniz. Reklam tabela imalatımız kendi bünyemizde imal edilmektedir. Teknik kadromuzla sizlere alüminyum tabela hizmeti veriyoruz. Firmamız içerisinde imalatı ve montajı yapılan tüm reklam panoları garanti kapsamı altında sizlerle buluşturulmaktadır. İşçilik garantisi verdiğimiz ürünlerimiz dış ortamda yıllar boyunca uzun süre dayanabilmektedir.