graphic-design1

İçerisinde alüminyum kullanılan tabelalar en ve en sağlam tabela türleri arasındadır. Görsel anlamda alüminyum tabela cezbedici özelliği bulunmaktadır. Bu tabela türleri ışıklı ve ışıksız olarakta piyasaya sürülmektedir. Bu tabela çeşidine örnek vermek gerekirse; dekupe alüminyum tabela, kompozit tabela, alüminyum malzeme üzerine kullanılan pleksiglas kutu harf gibi pek çok alüminyum tabela türleri yer almaktadır. Firmanıza en uygun alüminyum tabelanızı seçebilmek için, sayfamız yapmış olduğumuz alüminyum tabela fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

İstediğiniz Şekilde Alüminyum Tabelalar

Bu tabela türünde metal kasalı tabela fırında boyanan tabela kullanılmaktadır. Tabelalarının ister 10 cm. ister 5 metre boyunda harflerden yapabiliyoruz. Kasa bölgesi alüminyum malzemeden veya kompozit malzemeden yapılabilmektedir. Tabela harfleri ister pleksiglastan özellikli, isterseniz yine alüminyum maddesinden, ışıklı ya da ışıksız olarak yapılabilmektedir. Tabela üzerinden elektrostatik özellikli fırın boyanın geniş renk yelpazesi sizin de kurumsal renginizi kolayca bulabilirsiniz. Firmanız için alüminyum tabela büyük ölçeklerde son derece avantajlı bir reklam aracıdır.

Sizin İçin En İyisini Yapıyoruz

Firmamız sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, günümüz teknolojisini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaya devam etmektedir. Kullanmış olduğumuz malzemelerden tutunda, sahada yer aldığımız alüminyum tabela montaj performansına kadar en çok aranılan firmalar içerisindeyiz. Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için referanslarımızı bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bizleri arayabilirsiniz.