1

Tabela yapan firmalar da kullanılan yöntemler çok önemli olmaktadır. En ekonomik ve en kolay iş yapılabilen baskı çeşidi seçilmelidir. Tabi kaliteyi de unutmamak gerekiyor.

Kalitesi düşük malzemeler ya da ürünler kullanmak firma kalitesini de aynı oranda düşürmektedir.

Bu konuda bizim tavsiyemiz dijital baskı olmaktadır. Diğer baskı çeşitlerine göre çok daha ekonomik olmaktadır ve daha kullanışlı olmaktadır. Siparişi verecek olan kişiler içinse minimum masraf yaparak kaliteli bir reklam yaptırmış olurlar.

Ofset baskı çeşidiyle arasında çok fark bulunmaktadır. Yalnız bu farklara değinmeden önce dijital yöntemli baskı çeşidinin sağladığı yararları belirtmemiz daha uygun olacaktır.

İşinizde bu baskı çeşidini kullanmanızın ilk üç sebebi olarak şöyle belirtebilir; bu baskı çeşidi işletmeler için uygun fiyatlı baskı sağlamaya yaramaktadır.

Malzemeler ve kişiselleştirilen afiş, broşür ve tabela baskı çeşidinin temel kullanım alanlarından bazıları olmaktadır. Günümüz şartlarında ise firmaların reklamlarını yaptırmaları için en ekonomik seçenektir.

Az masraf yaparak en yararlı reklam elde etme yöntemidir. Dizaynı bilgisayar üzerinde hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktıyı almak bu teknolojiyle çok kolay bir işlemdir.

Dijital yapılan baskı günümüzün yüksek tempolu pazarlarında hızlı bir şekilde reklam yenilendiğinden uygun ve ekonomik seçenektir.

Hızlı ve kolay basılacak bir tasarım oluşturabilmek, kullanılan yazılım programları ve baskı makineleri sayesinde çok daha kolay olmaktadır. Dijital yapılan baskı, bugün dahi tüm firmalar için büyük önemi bulunmaktadır.