timthumb.php

Dijital pazarlama sektörünü bu yıl ikinci kez bir araya getirecek olan Digital Analytics Summit, 13 Kasım 2015’te Boğaziçi Üniversitesi’nde!

Dijital pazarlama sektörünün uzman isimleri, akademisyenler, marka yönetici ve pazarlamacılar 13 Kasım 2015 tarihinde gerçekleşecek Digital Analytics Summit’te bir araya gelecek. Zirve, birçok prestijli konferansa ev sahipliği yapmış olan Albert Long Hall’de gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Ayşegül Toker’in koordinatörlüğünde düzenlenen Digital Analytics Summit, dünyanın en saygın pazarlama akademisyenlerinden ve MarketShare’in kurucularından Dominique Hanssens’ı ana konuşmacı olarak ağırlayacak.

Digital Analytics Summit; mobil pazarlama analitiği, dijital büyük veri ve ölçümleme konularında; dijital trendlerin, araştırmaların ve uygulamaların paylaşılacağı oturumlarla sektörün öncü isimlerini katılımcılarla buluşturacak. Katılımcılar ayrıca dijital dünyanın önemli isimleri ile network imkanı da elde edecek.

http://www.dijitalajanslar.com/digital-analytics-summit/