kurumsal-kimlik4

Günümüzde hizmet sunan veya ürün pazarlayan her sektör pazarlama alanında etkin başarı elde edebilmek için reklamcılık faaliyetlerine çok daha fazla önem vermeye başlamıştır.

İster küçük ölçekli olsun ister büyük ölçekli olsun birçok firma tanıtım alanında katalog, broşür ya da açık hava reklamlarını kullanmaktadır. Reklam ajansları kullandıkları dijital baskı teknikleri ile çok daha profesyonel hizmetler ortaya çıkarabilmektedir.

Bu hizmetlerin ilk aşaması grafik tasarım olmaktadır. bilgisayarlarla entegre kullanılan dijital baskı makineleri sayesinde çok büyük alanlar için çok kaliteli görüntü basımları çok daha kısa süreler içerisinde yapılabilmektedir.

Bina giydirmeleri için farklı alternatifler bulunabilmekte, her türlü ihtiyaca yönelik kullanımları ile bu afişler çeşitli olumsuz hava koşullarına karşıda dayanıklılık içermektedir.

Mesh baskı bunlardan biri olmakta delikli yapısı ile afişin görünümündeki kaliteyi uzun süre muhafaza edebilmektedir. Bu çalışmalar sadece brandalar üzerine işlenerek kullanılmamakta cam üzerinde de kullanılabilen dijital baskı sistemleri bu alanlarda en iyi verimi sağlayabilmek için folyo baskı sistemini kullanmaktadır.

reklam ajansı olarak yapılan baskılarda iç veya dış mekân kullanımına göre ayırımlar yapılmakta ve en ideal baskı yöntemi ile tanıtım çalışmasında yüksek kalite elde edilmesi hedeflenmektedir.

Tanıtım çalışmalarında kullanılan mekânlar geniş kitlelere ulaşabilecek otobüs duraklarda merkezi konumlardaki reklam panoları gibi alanlar seçildiğinde hedeflenen tanıtım çalışması başarılı olabilecektir.

Reklam ajansları istenilen her alanda verdikleri hizmetlerde firmanın bilinirliğini en üst seviyeye çıkarmak için hizmetler sunmaktadır.