1_8716

İsterseniz bir e-ticaret sistemi yönetin, isterseniz bir blog… Eğer ki iş modeliniz, internetin sonsuz dünyası üzerinde opere edilen bir gelir modeline bağlı ise, Arama Motorları Optimizasyonu olmazsa olmazlarınız arasında bulunacaktır.

Bu zaman zarfında yetkin bir SEO uzmanı ile çalışmak, girişiminizin geleceği için atabileceğiniz en iyi adım ve izleyeceğiniz en iyi yol olacaktır.

Aynı zamanda, girişimini İnternet omurgasına oturtan bir girişimci olarak, o SEO uzmanından maksimum verim alarak çalışabilmek adına, sizin üzerinize düşen bazı önemli görevler de mevcut.

Bilin ki en iyi SEO uzmanları asla müşterileri ile sıralama durumları konusunda konuşmazlar; mükemmel kullanıcı deneyimi sağlayan, trafiği sürekli artan ve ziyaretçilerini müşterilere dönüştürmeyi başaran Web sitelerini nasıl hazırlayabileceklerini öğretirler.

Dünyanın en başarılı basketbol koçu John Wooden, yönettiği takımlara hiçbir zaman kazanmak ile ilgili telkinlerde bulunmamıştır.

Bunun yerine başarılı bir takım olmak için gerekli olan  yöntem ve disiplinleri yansıtmaya yoluna gitmiştir.

Wooden felsefesi diyebileceğimiz bu yöntem ve disiplinler, yine kendisinin geliştirdiği “Başarı Piramidi” ile özetlenmiştir.

Bir İnternet girişimcisi ya da blog yazarı olarak SEO başarısı elde edebilmek için, Matt McGee tarafından geliştirilen SEO Başarı Piramidi’ni özümsemeli ve hayata geçirebilmelisiniz.

Bu girişiminiz ve kendiniz için yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan biri olacaktır. Piramidin tepesine tırmandıkça, ağızdan ağıza pazarlama yoluyla Web siteniz etrafında bir topluluk oluşturmaya başlayacaksınız.

http://www.digitalhaberler.com/basarili-bir-internet-girisiminde-seonun-yeri.html