mandarin_kapak

Astaş Holding Bodrum Cennet Koy’da yapımını tamamladığı Mandarin Oriantal Hotel’i muhteşem bir organizasyon ile açtı.Yaklaşık 500 özel davetlinin katıldığı açılışa Devlet Bakanı Ömer Çelik, BodrumBelediye Başkanı Mehmet Kocadon, BafraBelediye Başkanı Zihni Şahin ve Bafra Ticaret Odası Başkanı Göksel Başar’la birlikte Bafra’dan Bodrum’a gelen yaklaşık 40 kişilik gurupta katıldı. Sanat ve spor ve medya camiası ile Bodrum ve İstanbul Cemiyet hayatından birçok konuğun katılımıyla gerçekleşen açılışın sunuculuğunu Ceyda Düvenci yaptı.

Ali Ağaoğlu, Güneri Civaoğlu, Rüştü Rençber gibi ünlülerinde yer aldığı açılışta konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; “Bu muhteşem yatırımdan dolayı Kaya ve Vedat Aşçı Beylere çok teşekkür ediyoruz. Bodrum’a dünya turizm standartlarının üzerinde bir yatırım yaparak ülke turizmine ve Bodrum turizmine değer kattılar. Çok kaliteli ve mükemmel bir tesis yapılmış” dedi.

Bakan Ömer Çelik’te yaptığı konuşmada “Bodrum’un marka değerine markalarıyla katkıda bulunan Astaş Holding’e teşekkür ediyoruz. Bodrum ve ülke turizmi değerli bir yatırım kazandı” dedi.mandarin_acilis
mandarin_acilis2
mandarin_acilis3
mandarin_kapak