slider-graphics

Araç üzerine yapılacak olan reklamlar oldukça etkili bir tanıtım araçları arasındadır. Kaliteli bir şekilde araç giydirme gerçekleştirilmesi reklamların kısa sürede hedeflenen kişiye ulaşması anlamına gelmektedir.  Hareket halinde yer alan araçlara uygulanan kaplama hiçbir şekilde gözü rahatsız etmemesi gerekmektedir. Araba giydirme reklam yaparken üzerinde uygulanan tasarım, çok sade ve mesaj net olması gerekmektedir. Reklam yapılacak araçlarda folyo kaplama sistemi uygulanmaktadır Reklam kaplamalarında cast folyo uygulanmaktadır. Cast folyo doğa şartlarından minimum derecede etkilenen esnek folyolardır.

Araç Kaplama Fiyatları

Araçlara yapılacak olan reklamın maliyetli olması sebebi ile pek çok kişi kısmi araç giydirme hizmetinden faydalanmaktadır. Etiketleme yöntemi genellikle aracın sağ sol kapı ve ön arka taraflara kısmen yapılmaktadır. Reklam faaliyetlerinin maliyetli olmasının en büyük nedeni, cast folyo fiyatlarının yüksek aralıklarda yer almasıdır. Cast folyo fiyatlarının yüksek miktarda oluşu malzemenin bir nevi kalitesini belirlemektedir. Cast folyo fiyat koşulları her firmamızda her zaman minimum derece yer almaktadır. Müşterilerimizin araç giydirme yaptırırken, çıkacak boyuta tam olarak dikkat etmeleri tavsiye edilmektedir.

Güvenilir Firmalar İle Çalışın

Fiyat araştırması yapıldığında araç giydirme fiyatlarının aralıklarına değil, işi yapacak firmanın kendisinin öncelikle güven vermesi gerekmektedir.  Folyo ile yapılan reklam durumu yüksek ise, ön ve arka tarafı kaplatmadan aracınıza reklam yaptırabilirsiniz. Ön ve arka camlara reklam yaptırmak sürücülerin dikkatini dağıttığı için yasaklanmıştır.