Araç Giydirme

Açıkhava da reklamın hedefe tam olarakulaşması açısından en önemli mecralardan biri de kaplama işlemidir.Araç kaplama taşıtların görsel olarak kaplanması işleminin genel adıdır. Şirket logosu ve ürünlerinizin görselleri özel hazırlanmış araç giydirme faaliyetleri firmanıza farklılık katmaya hazırdır. Taşıt üzerine bölgesel ve komple olarak yapılabilmektedir. Reklamlarınız aracınız nereye giderse gitsin insanların markanızı göreceğini garantisi verebilmektedir. En iyi şekilde ve ilgi çekici giydirilmiş bir araca dönüp bakmayacak kişi olmayacağını sizlere garanti ediyoruz.

Hizmetlerimizi Sürekli Olarak Geliştiriyoruz

İlerleyen zaman daima kendimizi güncel tutup ürün ve araç giydirme kalitemizi devamlı geliştirerek sektörün en geniş kapsamlı şirketi haline gelmeyi başardık.Açıkhava reklamcılığında sektörün en önde gelen kuruluşu olarak, sahip olduğumuz yüksek birikim ve potansiyelimize bir yenisini daha eklemeye devam ediyoruz. Ülkemizde ilklere imza atarak, en iyi teknolojileri kullanıp ve en avantajlı fiyatları bir çatı altında toplayabildik. Her bütçeye uygun ürün çeşitliliğini siz değerli müşterilerimize sunabiliyoruz.

Açıkhava Reklamında En İyisiyiz

Açıkhava reklam işinde ışıklı tabela hizmetlerini odak noktası oluşturmaya devam eden firmamız, üretmiş olduğu kaliteli malzemeler ve göstermiş olduğu başarıyla hızla büyümektedir. Araç kaplama işinde kendi alanında uzmanlaşmış, tecrübeli kadromuzla beraber bu alanda müşterilerimizin ihtiyaçları olan tüm gereksinmelerine profesyonel çözümler sunmaya devam ediyoruz. Şirketimiz her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır