80abd120884375.562f2be54a94b

Şirketimiz tüm Türkiye’ye araç giydirme konusunda çok daha kaliteli bir hizmet ulaştırabilme adına kurulmuştur. Günümüzde devamlı olarak büyüyen ve çok daha müşteri portföyüne sahip olan şirketimiz reklamcılık konusunda Türkiye’nin en fazla aranılan firmaları arasındadır. Kaliteli hizmet profilinden taviz vermeyen şirketimiz sahip olduğu yapısıyla, reklamcılık adına büyük yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Reklamcılık alanında şirketimiz hizmet alanlarını, ufkunu, teknolojisini hızla geliştirmektedir.

Birçok Firma İle Çalışıyoruz

Kaliteli işçiliği ve araç giydirme konusunda deneyimi ile beraber firmamız kaliteli ülkemiz içerisinde birçok firmanın reklam ürünlerini imal edebilmektedir. Ülkemizin en önde gelen reklamcılık firmaları arasına kısa sürede girmeyi başaran firmamız Avrupa ve Asya pazarına da giriş yapmıştır. Reklamcılık konusunda uzman kadrosu ve tecrübesi ile beraber kaliteli bir şekilde hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Şirketimiz araç kaplama hedeflerine sınırlama koymadan reklamcılık sektöründe çıtasını yükseltmektedir.

Araçlarınızı Profesyonellere Emanet Edin

Reklam kaplama işi öncelikli olarak bilgisayar ortamında gerçekleştirilmektedir. Sahip olduğunuz naracınızın markasına ve modeline göre reklam çalışması yapılmaktadır. Tasarım yapıldıktan sonra işlem dijital baskısı yapılan iş uygulanmaktadır. Uygulama içerisinde en kritik nokta malzeme kalitesiyle birlikte işçiliğin maksimum düzeyde yer almasıdır. Bunun en büyük nedeni işçilik zayıf olursa kullanmış olduğunuz malzemeniz ne marka olursa olsun araç giydirme işleminden bir süre sonra işçiliğin zayıf olduğu kısımlarda deformasyonlar meydana gelmektedir. Bu deformasyonlar zamanlar yırtıkların oluşumuna sebebiyet vermektedir.