3

Reklam tabelaları tanıtım amaçlı sıklıkla kullanılan ürünler arasındadır. İsminden de anlaşıldığı gibi alüminyum tabela ürünlerinin ana malzemesi alüminyumdur. İstediğiniz ebatlarda ışıklı ışıksız olarak yapılan en çok ilgi çeken tabelalar günümüzde en çok tutulan reklam araçları arasındadır. Işıklı ya da ışıksız olsun sadece reklam amaçlı olmamakla beraber aynı anda alüminyum zemin işlemlerinde, zemin ve cephe kaplamasında kullanılabilmektedir.

İsteğe Göre Alüminyum Tabela Yapıyoruz

Alüminyum malzemesi kullanılan tabelalarda, alüminyum levhalarla imalat edilecek olan grafik veya harfler, cihaz ile istenilen ölçülerde kesilmektedir. Kesime girecek parçalar uzmanlar tarafından dikkatle kesilip elektrostatik boyayla boyanmaktadır.  Elektrostatik boyayla boyanan alüminyum tabela uzun süreli kullanılmaktadır. Tabela içerisinde ışık geçirici malzeme ile kapatılmakta, pleksiglasın rengini istediğiniz duruma göre boyama işlemi yapılmaktadır. Bunun yanında tabelalarınıza folyo uygulaması dışında ön kısmına dekupe kabartma pleksi harfleri kullanılmaktadır.

Tabelalarımız Garanti Kapsamındadır

Tabela konusunda yer alan tecrübemiz ile beraber alüminyum tabela faaliyetinde uygun fiyata profesyonel hizmet gerçekleştiriyoruz. Bu ürün en dayanıklı reklam malzemesi olarak bilinmektedir. Sizde internet sayfamızda tür ve çeşitlerine bakabilir, alüminyum tabela hakkında en uygun bilgi ve fiyat alımına sahip olabilirsiniz. Tüm ürünler kendi imalathanemizde yapılmaktadır. Reklam tabelacılığı konusunda uzman olarak bulunan kadromuzla sizlere alüminyum tabela hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz tüm ürünler garanti kapsamı altında satışa sunulmaktadır.