timthumb (2)

Bu yıl 13. kez düzenlenecek olan Altın Örümcek Web Ödülleri 2015 kapsamında finalistler açıklandı ve halk oylaması başladı.

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde ikinci aşama olan grup değerlendirmeleri sona erdi. Jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, 2014 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki başarılı projeler arasında, kategori bazında en yüksek puanı alan ve finale katılmaya hak kazanan web siteleri belli oldu.

17-27 Mart tarihleri arasında yapılacak olan değerlendirmeleri sonrası her kategoride Altın Örümcek Web Ödülü alacak başarılı işler belirlenecek. Finalist olmaya hak kazanan web siteleri aynı zamanda halkın değerlendirmesine sunulacak ve jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak halkın oyları ile her kategoride halkın birincileri de belli olacak.

Yarışma sonunda ayrıca tüm kategoriler arasında en yüksek puanı alan proje de “En İyi Web Sitesi” ödülüne sahip olacak. Altın Örümcek Web Ödülü’nü almaya hak kazanan projeler, düzenlenecek olan ödül gecesinde açıklanacak.

Halkın Favorileri Belli Oluyor!

Altın Örümcek Web Ödülleri jürisinin yaptığı değerlendirmeler sonucu 40’a yakın kategoride finale kalmaya hak kazanan işler halk oylamasına sunuldu. Jüri değerlendirmelerinden bağımsız olarak Halkın Favorileri’nin belirleneceği halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları, organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek SMS ile oylamaya katılabilecekler.

İnternet kullanıcılarının da organizasyona katılımının teşvik etmek, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yaratmak ve heyecanı geniş kitlelere yaymak amacıyla gerçekleştirilen Halk Oylaması da 11 – 27 Mart 2015 tarihleri arasında jüri değerlendirmelerine paralel olarak devam edecek.

Altın Örümcek Web Ödülleri 2015 kapsamında finale kalan işleri incelemek ve kendi favorilerinize oy vermek için Altın Örümcek web sitesini ziyaret edebilirsiniz.timthumb (2)http://www.dijitalajanslar.com/altin-orumcek-web-odulleri-2015/